. Obejrzało: 106153 użytkowników

  • After 4 cały film
After 4 cda

After 4 cda

Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis filmu

After 4. Bez siebie nie przetrwamy cda to ostatnie spotkanie z bohaterami.

Czwarta część serii After 4 cały film to już ostatnia filmowa część przygód Tessy Young i Hardina Scotta. Obraz jest bezpośrednią kontynuacją filmu „After. Ocal mnie CDA”, jak dobrze pamiętamy związek pary został wystawiony na bardzo wielką próbę, a sam film zakończył się cliffhangerem, który ma być rozwikłany właśnie w tym filmie. Należy pamiętać że oba filmy powstawały w tym samym czasie. W związku z tym do „After 4 online” powróci ekipa, która pracowała nad poprzednim filmem czyli na stanowisku reżyserskim ponownie znalazła się Castille Landon. Za scenariusz raz jeszcze odpowiada Sharon Soboil, która zaadaptowała tekst z książkowego pierwowzoru Todd.

After 4 cały film

After 4 cały film

Co wydarzy się w After 4 lektor pl?

Według przewidywań oraz przecieków czwarta odsłona cyklu „After 2019” ma być odpowiednikiem zwieńczenia serii książek Todd, na której całość złożyło się pięć książek opowiadających o przygodach Tessy i Hardina. Zgodnie z trzymaniem się przez twórców schematu obowiązującego w literackim pierwowzorze. After 4 CDA najpewniej ukaże problematyczną sytuację rodzinną Hardina, która ściśle powiązana jest z ojcem bohatera. Jej wpływ będzie miał negatywny skutek na relację chłopaka z Tessą, która zmuszona będzie przewartościować pewne sprawy.

Co czeka fanów serii po premierze?

Twórcy popularnego cyklu dobrze zadbali o to, by po zwieńczeniu głównej serii przygód Tessy i Hardina wciąż otrzymywali filmowe adaptacje. Pierwszy z nich opowie o wydarzeniach poprzedzających pierwszą odsłonę „After” z 2019 roku. Natomiast spin-off skupi się na następnym pokoleniu bohaterów, czy będzie to dwójka czy też większa liczba protagonistów – czas pokaże. Więcej o planach filmowych kontynuacji cyklu „After” przeczytacie w kolejnych artykułach. Naszym zdaniem pierwsze i informację pojawią się pod koniec roku 2022 albo zapewne na początku 2023. Toczą się również rozmowy na temat serialu. Ale dokładnie jakiego okresu będzie dotyczyć niestety na ten moment nie wiemy.

After 4 cda

Reżyser

Reżyser

Obsada

Udostępniono 5

Może Ci się również spodobać:

Pan życia i śmierci
Rzeka tajemnic
Pogorzelisko
Skok w przestworzach
Nieoszlifowane diamenty
Mechanik: Prawo zemsty
Kłamstewko
Ryzykowny Układ
Niech będzie teraz
Zjawa
Gwiezdne Wojny: Część II – Atak Klonów
Wolny strzelec

(1) comment

  • fajnaxa2022Odpowiedz

    kuźwa zarąbista ta strona

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny

×