. Obejrzało: 29233 użytkowników

  • After 5. Na zawsze
  • After 5. Na zawsze [lektor pl]
  • After 5. Na zawsze [dubb]
After 5. Na zawsze cały film

After 5. Na zawsze cały film

2023USAR
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać film After 5. Na zawsze?

Tessa i Hardin nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje próbując zapomnieć o ukochanej. Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie, Hardin wyjeżdża za dziewczyną do Lizbony. Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwita romans, ale pojawiają się też kłopoty. Uwieczniona na wideo namiętna schadzka z dziewczyną wycieka do Internetu. Ucieczki przed skandalem Hardin szuka w hazardzie, imprezach i kolejnych podbojach. Próbuje także wrócić do pisania, które przypomina mu, że im dalej jest od dawnej ukochanej, tym bardziej czuje pustkę, którą po sobie zostawiła. Czy jest jeszcze szansa, by odzyskać to, co stracone? Czy można naprawić dawne błędy i spróbować jeszcze raz?

Film After 5. Na zawsze cały film online:

After 5. Na zawsze film online

After 5. Na zawsze

 

After 5 na zawsze cały film zbiera znakomite oceny!

Oznacza to, że film „After 5. Na zawsze” jest tak samo wciągający jak poprzednie produkcje, mowa o pierwszej części After oraz drugiej części After 2. W wielkim skrócie w piątej części mamy do czynienia z naprawdę ciężkim wyborem Tessy – głównej bohaterki filmu.

{Uwaga Spoiler} Wiemy że po drugiej części ich związek na nowo się rozgrzał w pewnym sensie jest o kilka poziomów wyższy.  Tessa wybiera się do Seattle, natomiast Lendon udaje się do Nowego Jorku, gdzie spotyka swojego starego przyjaciela Dakotę, a Hardin naprawdę próbuje się bronić przed swoim najgorszym wrogiem. Czy przeciwności losu sprawią że miłość połączy oraz zwiąże ich więź na nowo? o Tym wszystkim przekonamy się oglądając film After 5. Na zawsze online.

After 5 Na zawsze recenzja

Liliana jest pięknym aniołem i jest naprawdę bardzo podobna do Tessy. Fajnie traktuje Hardina i to powoduje kupę śmiechu, ponieważ wie, jak poderwać ponownie swoją dziewczynę. Myślę, że wstawki humorystyczne w filmie powodują mega uśmiech na każdej twarzy.

Już jesienią zobaczymy 5 część filmu After 5. Na zawsze z polskim lektorem. Czy tym razem pokochamy i równocześnie znienawidzimy głównych bohaterów? Wyszukaj online film i przekonaj się sam. Wg recenzji jest to najlepsza cześć trylogii.

Zobacz również poprzednie filmy z serii:

After 5. Na zawsze cały film
After 5. Na zawsze cały film
After 5. Na zawsze cały film
Tytuł oryginalny After Everything

Reżyser

Obsada

Mimi Keene isNathalie
Nathalie
Louise Lombard isTrish Daniels
Trish Daniels
Stephen Moyer isChristian Vance
Christian Vance
Udostępniono 0

Może Ci się również spodobać:

Pelé: Narodziny legendy
Nie kłam kochanie
Wesele
Słodziak
Siedem minut po północy
W blasku nocy
Siedem sióstr
Król Artur: Legenda Miecza
Czas mroku
Ludzie tacy jak my
Pięćdziesiąt twarzy Blacka
Sprzymierzeni

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny

×