. Obejrzało: 216313 użytkowników

 • Nomadland
Nomadland cały film

Nomadland cały film

Dec. 26, 2020USA108 Min.R
Twoja ocena: 0
2 2 głosy

Opis filmu

“Nomadland” recenzja

Główna bohaterka filmu to osoba po 60. Całe swoje smutne życie spędziła w Nevadzie, małym miasteczku o nazwie Empire. Większa cześć mieszkańców zamieszkała w nim ze względu na okoliczną fabrykę wytwarzającą płyty kartonowo-gipsowe. Niestety wraz z zamknięciem fabryki zaczęły się problemy mieszkańców. Powoli miejscowość zaczęła coraz bardziej  wymierać. Bohaterka o imieniu Fern (Frances McDormand) nie mając nic do stracenia wyrusza w podróż białym vanem, zmienia swoim postępowaniem innych jak i na nowo odkrywa siebie.

Nomadland film na Oscara

Jednym z powodów dlaczego ten film a nie inny otrzymał Oscara 2021 jest intymność i bliskość w jaki odczuwamy ten film. Sam fakt że podczas kręcenia cała ekipa mieszkała w wynajętych samochodach. Większość tych samochodów to kampery podobne do serialu Chłopaki z Baraków.  Filmowcy byli otwarci na nowe osoby, nowych bohaterów tej opowieści każdego dnia kiedy wyruszali swoimi samochodami. Nigdy nie byli pewni kogo i z jaką historią przyjdzie im się zmierzyć. Widać również że traktowali ludzi z poza marginesu z wielkim szacunkiem, wiedząc że ich opowieści są bardzo wartościowe a przez to że są prawdziwe czuć empatię wylewająca się w ekranu.

Gdzie zobaczę Nomadland cały film online?

Nomadland Cały film Online

Nomadland caly film online

Na tej stronie znajdziesz cały film Nomadland online. Szukasz sprawdzonej strony, która umożliwi obejrzenie filmu Nomadland cda? Wrzucamy najnowsze premiery filmowe Nomadland film 2021 zalukaj do obejrzenia bez limitu transferu w bardzo dobrej jakości. Zaglądaj na naszą stronę regularnie, ponieważ systematycznie dodawane są nowe filmy i seriale Nomadland cały film. Pamiętaj, aby uzyskać dostęp do bazy seriali lub filmów, należy dokonać pełnej rejestracji w serwisie. Zapraszamy do obejrzenia nowych bądź zaległych filmów lub seriali!

 

 

Nomadland cały film
Nomadland cały film
Nomadland cały film
Nomadland cały film
Tytuł oryginalny Nomadland
Ocena IMDb 7.6 głosów
Ocena filmweb 7.6 głosów
Udostępniono 2

Może Ci się również spodobać:

Gracz
Pokojówka na Manhattanie
Człowiek z blizną
Tylko sprawiedliwość
Last Christmas
Wszyscy wiedzą
Prawdziwe męstwo
Forever My Girl
Ordinary Love
Ostatnia rodzina
Ludzie tacy jak my
Pięćdziesiąt twarzy Greya

(4) comments

 • Oleq 2021 Odpowiedz

  fajne mocne kino

 • Sylwia 2021 Odpowiedz

  Frances McDormand – genialna rola!!! Uczta dla prawdziwego kinomana

  • Filip 2021 Odpowiedz

   teraz raczej kanapowca ;p

 • PAfcio 2021 Odpowiedz

  spoko, ale to nie jest film typu Avengers. Spokojny melancholijny film. MEGA

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny

×