. Obejrzało: 88813 użytkowników

  • Unhinged Cały film (napisy)
  • Unhinged Cały film (dubbing)
Unhinged

Unhinged

Jul. 16, 2020USAR
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Co się dzieje?

Opis filmu

Tego ranka Rachel próbuje przedostać z jednego miejsca miasta na drugi, jest to walka z czasem przez korki które ogarnia miasto z samego rana. Nie tylko Rachel jest zdenerwowana, również pozostali kierowcy są mega sfrustrowani. Jeden z nich kipi nienawiścią do świata. Wystarczy jeden znak aby owa nienawiść wylała się na cały świat. Dzieje się tak gdy główna bohaterka naciska klakson, ów kipiącą złością człowiek rusza za nią w pościg. Zwykła uliczna kłótnia, zmienia życie jej oraz jej bliskich….

Obsada filmu:

Kiedy premiera filmu Nieobliczalny?

Korona wirus COVID-19 spowodował pewne opóźnienia dlatego po długiej przerwie kina zostaną otworzone a wraz z otwarciem kin będzie miała premiera filmu – 3 lipiec 2020. Również wraz z otwarciem kin premierę będzie miał film Tenet.

Gdzie zobaczyć Nieobliczalny cały film online?

Nieobliczalny Cały film Online

Nieobliczalny cały film online

Na tej stronie znajdziesz cały film Nieobliczalny online. Szukasz sprawdzonej strony, która umożliwi obejrzenie filmu Nieobliczalny cda? Wrzucamy najnowsze premiery filmowe Nieobliczalnyfilm 2020 zalukaj do obejrzenia bez limitu transferu w bardzo dobrej jakości. Zaglądaj na naszą stronę regularnie, ponieważ systematycznie dodawane są nowe filmy i seriale Nieobliczalny cały film online. Pamiętaj, aby uzyskać dostęp do bazy seriali lub filmów, należy dokonać pełnej rejestracji w serwisie. Zapraszamy do obejrzenia nowych bądź zaległych filmów lub seriali!
Unhinged
Tytuł oryginalny Unhinged
Ocena IMDb 6.1 7,799 votes
Udostępniono 2

Może Ci się również spodobać:

Domek w górach
Bękarty wojny
Apollo 18
Kontrola Absolutna
Dragonball: Ewolucja
Matrix Reaktywacja
Efekt Motyla 3
Shutter – Widmo
Joker
Wolny strzelec
Czas rozliczenia
Snowden

(1) comment

  • Rafał22 11 lipca, 2020 Odpowiedz

    Fajny, Russel ponownie wymiata.

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny
Strona

×