Moon Knight cały serial online

Moon Knight cały serial online

2022
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Sezony i Odcinki

1Sezon 1 2022

Twórca

Obsada

Oscar Isaac isSteven Grant / Marc Spector / Moon Knight
Steven Grant / Marc Spector / Moon Knight
Ethan Hawke isArthur Harrow
Arthur Harrow
May Calamawy isLayla El-Faouly
Layla El-Faouly
F. Murray Abraham isKhonshu (voice)
Khonshu (voice)
Gaspard Ulliel isAnton Mogart / Midnight Man
Anton Mogart / Midnight Man

Opis filmu

Kim jest Moon Knight cały serial online?

Moon Knight cały serial online to Marc Spector czyli chłopak pochodzący z rodziny o tradycjach żydowskich, zamieszkującej Chicago. Przez traumę z dzieciństwa, młodzieniec zaczyna dostrzegać wyimaginowanych przyjaciół. Ojciec widząc swojego syna wysyła go do specjalisty, który diagnozuje u Marca zaburzenia psychiczne. Chłopiec przez to dorasta oraz wychowuje się w zakładzie dla osób psychicznych. To tam objawia mu się postać o imieniu Konshu – Pół człowiek, pół ptak, czyli jeden z pradawnych bogów egipskich.

Konshu kontroluje poczynania Marca do tego stopnia że zna jego myśli i sposób postrzegania świata. Jako nastolatek chłopak zostaje wypuszczony z zakładu i zaciąga się do Marines. Wtedy zostaje najemnikiem, gdzie poznaje „Frenchiego”, francuskiego pilota, z którym współpracuje podczas różnych zleceń. Jednym z nich jest misja w Egipcie dla Raola Buschmana. Podczas niej najemnicy spotykają doktora Petera Alraune i jego córkę Marlene, którzy pracują przy wykopaliskach archeologicznych. Odkryli oni starożytną świątynię, a w niej odnaleźli statuetkę egipskiego boga księżyca, Konshu. Raol, chcąc ukraść znalezione skarby, zabija doktora Alraune. Wściekły Marc Spector atakuje najemnika, ale przegrywa walkę i zostaje pozostawiony na pustyni na pewną śmierć.

Historia ponad 40 letniego komiksu

Historia Moon Knighta trwa ponad 4 dekady. We wczesnych latach 80. i 90. powstało najwięcej komiksów o tym bohaterze. W 1994 roku seria miała dwunastoletnią przerwę, ale powróciła i od 2006 roku ukazuje się w miarę regularnie. W albumie wydanym przez wydawnictwo Egmont znajdują się zeszyty z samego początku serii: Moon Knight (1980) #2, ale i materiały z najnowszych wydań, czyli Moon Knight (2016) #1-14, Moon Knight. Taki dobór materiałów pozwala czytelnikowi poznać historię Moon Knighta, ale i zobaczyć, w jaki sposób będzie ta postać kreowana współcześnie.

 

Gdzie oglądać Moon Knight cały sezon?

Film Moon Knight cały serial online:

Moon Knight serial online

Moon Knight polskie napisy – zapowiedziany amerykański superbohaterski serial dramatyczny na podstawie postaci o tym samym pseudonimie z komiksów wydawnictwa Marvel Comics. Twórcą serialu jest Jeremy Slater, który odpowiada za scenariusz oraz reżyserią zajęli się Mohamed Diab, Justin Benson oraz Aaron Moorhead

Inne seriale ze stajni Marvel

Hawkeye cały serial online

Loki cały serial online

WandaVision cały serial

Falcon i Zimowy Żołnierz serial online

Moon Knight cały serial online
Moon Knight cały serial online
Moon Knight cały serial online
Tytuł oryginalny Moon Knight
Ocena filmweb 8.4 98 votes
Emisja pierwszego odcinka 2022
Emisja ostatniego odcinka 2022
Sezonów 1
Odcinków 6
Średni czas odcinka minut
Udostępniono 1

Może Ci się również spodobać:

Mandalorianin
The Expanse
Zagubieni
CSI: Kryminalne zagadki Miami
Wiedźmin
Dark
Chirurdzy
Suburra
The Crown
Hawkeye serial online
Obsesja Eve
Simpsonowie

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny

×