Hawkeye serial online: Season 1

2021
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie zobaczyć Hawkeye serial online?

Produkcja przedstawi, jak Clint Barton trenuje młodą Kate Bishop w sztuce strzelania z łuku, tym samym szkoląc ją jako swoją potencjalną następczynię.

Wanda marvel

Czego można się spodziewać po Hawkeye jako serialu telewizyjnym

Serial TV powinien zawierać wiele scen akcji, ponieważ główny bohater Clint Barton, jest doświadczonym łucznikiem. Program powinien również zagłębić się w emocjonalny aspekt postaci, badając jego historię i relacje z innymi postaciami. To nie jest typowa opowieść o superbohaterach, w której zawsze jest szczęśliwe zakończenie. Życie Hawkeye’a nie jest idealne, ale wie, jak to zrobić. Jego podróż może być postrzegana jako podobna do podróży przeciętnego Amerykanina – borykają się z różnymi problemami, takimi jak zrównoważenie pracy i życia osobistego, próba znalezienia sensu w swoim przyziemnym życiu i radzenie sobie z presją rodziny.

Co wiemy do tej pory na temat fabuły Hawkeye

Hawkeye online to nowy program telewizyjny Marvela. Chociaż znamy kilka szczegółów na temat fabuły tego serialu, będziemy musieli poczekać do daty premiery, aby dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi. Pierwsza informacja o Hawkeye została opublikowana 14 maja na kanale Marvel Entertainment na YouTube i zawierała film, w którym główni bohaterowie opowiadali o swoich rolach w tej serii. Film potwierdził, że Hawkeye rozgrywa się w Nowym Jorku i wiemy, że dzieje się to przed Avengers: Endgame i Agents of SHIELD, ale po Spider-Man: Homecoming i Thor: Ragnarok

Udostępniono 0

(1) comment

  • Koliber 2022 Odpowiedz

    Fajnie, że macie to w swojej ofercie.

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny

×