Filmy romantyczne 2021. Top 5 polecanych melodramatów

admin 9 czerwca, 2020

Filmy romantyczne 2021 – Top 5 polecanych melodramatów

Melodramat to najgorętszy gatunek filmów o miłości, zaliczają się do nich filmy romantyczne jak i ostatnio bardzo popularne filmy erotyczno romantyczne cda. Jednym z takich fajne filmy romantyczne to film 365 dni. W takich filmach fabuła schodzi na drugi plan, główną cechą to identyfikacja z głównymi bohaterami, przezywanie podobnych a nawet identycznych emocji!

Najlepsze filmy romantyczne – filmy miłosne online

Każdy z nas raz albo kilka razy oglądał jeden z największych wyciskaczy łez. Po dzień dzisiejszy wspominamy historię pary młodzieńców z Titanica i starszych ludzi z domu starców z Pamiętnika. Zapoznaj się z poniższym artykułem i dowiedz się, gdzie obejrzeć online naprawdę wzruszające filmy romantyczne. Jeden film to osobna historia miłosna.

Szczęściarz

Szczęściarz online

Szczęściarz cały film online

Żołnierz marynarki wojennej Logan Thibault (Zac Efron) wraca z wojny w Iraku. Znalazl zdjecie kobiety i od tego momentu wierzy że włąsnie ona uratowała go i powróciła do ojczyzny. Wkrótce potem znajduje jej adres… Szczęściarz to naprawdę wzruszający film o miłości, który powstał na podstawie książki Nicolasa Sparksa – pisarz który również napisał nowelę Pamietnik. Film online możemy obejrzeć na Netflixie.

I że Cię nie opuszczę

I że Cię nie opuszczę online

I że Cię nie opuszczę cały film

Melodramat miłosny to historia miłosna małżeństwa – Paige (Rachel McAdams) traci pamięć na skutek wypadku samochodowego, jej mąż Leo (Channing Tatum) musi dokonać niemożliwego – zakochać w sobie jeszcze raz przyszłą czy jeszcze byłą żonę.  I że Cię nie opuszczę online znajdziemy na CDA.

Jeden dzień

Jeden dzień online

Jeden dzień cały film

Film o miłości, której nie postrzegamy, której nie widzimy. Emma (Anne Hathaway) i Dexter (Jim Sturgess) składają sobie obietnice podczas ostatniego roku w liceum, która polega na tym że będą się spotykać każdego 15 lipca i opowiadać o minionym roku. To co stalą się zwykła młodzieńczą obietnica zamienia się w obietnice na całe życie.  Jeden dzień cały fim online

PS. Kocham Cię

PS. Kocham Cię online

PS. Kocham Cię cały film

Fajny film o miłości, której nie pokona nawet śmierć – to za znany i lubiany frazes – czyż nie? :). Holly (Hilary Swank) i Gerry’ego (Gerard Butler) łączy coś niesamowitego. Kiedy Gery umiera na raka mózgu, Holly czuje jak wali jej się cały świat. W dniu 30 urodzin otrzymuje list napisany przez Gerr’ego, który mąż wysłał do niej przed śmiercią. Od tej pory co miesiąc będzie otrzymywała list od zmarłego męża z zadaniem do wykonania…  Nie znajdziesz PS. Kocham Cię na Netflixie, ale możesz obejrzeć cały film online na CDA

Nasze noce

Nasze noce online

Nasze noce cały film

Film romantyczny o miłości wdowca oraz wdowy, którzy zaczynają sypiać ze sobą, ale nie jako kochankowie ale jako obcy sobie ludzie. Sa sąsiadami ale przez samotnośc nie chcą już być sami. Co wieczór spotykają się i spędzają ze sobą całą noc. Czy była to końcu odnaleziona miłość? Naprawdę ciekawa propozycja filmu online na wieczór. Jeśli zaciekawiła Cię ta historia i nie wiesz, gdzie obejrzeć Nasze noce online, podpowiadamy, że film jest dostępny na Netflixie.

Udostępniono 2

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny
Strona

×