Najbardziej oczekiwane filmy 2022 – I kwartał

admin 23 stycznia, 2022

Najbardziej oczekiwane filmy 2022 – I kwartał

Ten rok będzie ekscytujący dla miłośników kina. Jest tak wiele filmów, które mają się pojawić w tym roku, i trudno jest wiedzieć, które z nich najbardziej ekscytują. Stworzyłem listę moich najlepszych filmów, które mają się ukazać w 2022 roku. W pierwszym kwartale 2022 r. są już w drodze naprawdę ekscytujące filmy.

Oto 5 najbardziej oczekiwanych filmów, które pojawią się w pierwszym kwartale 2022 roku.

1. King’s Man: Pierwsza misja zalukaj

King's Man: Pierwsza misja cały film

Najgorsi tyrani i zbrodniarze w historii spiskują, by wywołać wojnę, której ofiarą padną miliony ludzi. Tylko jeden człowiek może ich powstrzymać, o ile zdąży… Oto opowieść o pierwszej na świecie niezależnej, działającej w pełnej tajemnicy agencji wywiadowczej. Film ten jest genezą powstania brytyjskiej tajnej agencji wywiadowczej. To właśnie w tym filmie poznajemy dżentelmena który później stanie na czele agencji która będzie zmieniać świat, a raczej go ratować. W rolach głównych Ralph Fiennes znany z takich filmów jak Harry Potter CDA czy Grand Budapest Hotel.

 

2. C’mon C’mon online

Film skupia się na trudnej miłości dziecka i rodzica, pokazując, jak ogromny ślad pozostawia po sobie śmierć matki lub ojca. Narastające przez lata pokłady frustracji i nagłe odejście mamy Johnny’ego  i Viv pogrążają rodzeństwo w zdystansowanej rozpaczy. Reżyser Mike Mills w mistrzowski sposób szkicuje tu złożoność rodzinnych relacji widzianą oczami dziecka, które zmuszone jest żyć w rozbitej i dysfunkcyjnej rodzinie. W rolach głównych Joaquin Phoenix który wcześniej wcielał się najczęściej w rolę „czarnych charakterów” czy to w filmie Gladiator czy w Jokerze. Tutaj jest po drugiej stronie i robi to wyśmienicie. Naprawdę wszechstronny aktor i naprawdę w nie których kręgach nie doceniony. Miejmy nadzieję że zmieni się to po tym filmie.

3. Uncharted

Uncharted

Fanom gier konsoli Playstation nie trzeba wyjaśniać kim jest seria gier Uncharted oraz kim jest Nathan Drake. Ta gra oraz bohater to dla Sony ikona równie porównywalna jak dla NBA jest Michael Jordan (tutaj przypominamy o znakomitym serialu Ostatni Taniec serial online). Film będzie ekranizacją przygód Drake’a a dokładnie będzie przedstawiał wyprawę do znanego z legend złotego miasta „El Dorado”.

 

4. Śmierć na Nilu CDA

Śmierć na Nilu cda

W czasie wakacji spędzanych nad Nilem Hercules Poirot będzie musiał rozwiązać sprawę morderstwa młodej milionerki. Śmierć na Nilu CDA” to naprawdę bardzo dobry film. Może nie dorównuje obrazowi „Morderstwo w Orient Expresie”, ale zapewniam was, że warto wybrać się w krótki rejs po Nilu i przekonać, jakie tajemnice, pod pozorami savoir-vivre’u i utartych konwenansów, ukrywają jego pasażerowie. W roli głównej Gal Gadot znana z takich filmów jak Wonder Woman czy Szybcy i wściekli 7.

 

 

5. Batman cały film

Mroczny film akcji na podstawie serii komiksów o superbohaterze o tym samym imieniu wydawnictwa DC Comics. Za reżyserię odpowiadał Matt Reeves, który napisał scenariusz wspólnie z Peterem Craigiem. Tytułową rolę zagra Robert Pattinson, a obok niego w głównych rolach wystąpią: Zoë Kravitz, Andy Serkis i Colin Farrell. Zapowiada się na naprawdę zagadkowy seans. Czy film będzie godnym następca serii Batmana w reżyserii Nolana? Myślimy że tak.

Udostępniono 1

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny

×