. Obejrzało: 201443 użytkowników

  • Dziewczyny z Dubaju
Dziewczyny z Dubaju cały film

Dziewczyny z Dubaju cały film

Nie uwierzysz, dopóki nie zobaczysz.2021
Twoja ocena: 0
7 3 głosy

Opis filmu

Gdzie oglądać film Dziewczyny z Dubaju CDA?

Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach Dziewczyny z Dubaju zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu.

Dziewczyny z Dubaju cały film online:

Dziewczyny z Dubaju film online

Patryka Vega kim jest?

Patryk Vega to polski reżyser filmowy, który wyreżyserował wiele nagradzanych filmów. Jego filmy zyskały uznanie na całym świecie i były pokazywane na wielu międzynarodowych festiwalach. Studiował reżyserię w PWSFTviT w Łodzi, dyplom ukończył w 2010 roku. Po studiach rozpoczął karierę jako asystent reżysera w warszawskim Teatrze Śląskim. W 2013 roku Patryk Vega zadebiutował pełnometrażowym filmem „Opętanie”. Rok później zdobył nagrodę Grand Prix na Warszawskim Festiwalu Filmowym za „Królewną Śnieżkę”. W 2017 roku jego film „The Loneliest Planet” zdobył wiele nagród, w tym nagrodę Złotego Niedźwiedzia na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie dla najlepszego filmu fabularnego, a także

Trzy najlepsze filmy w reżyserii Patryka Vegi.

Patryk Vega to polski reżyser, producent i scenarzysta, który wyrobił sobie markę w branży filmowej. W tym artykule wymienię jego 3 najlepsze dotychczasowe filmy. Wszystkie poniższe filmy są rownież dostępne na naszej platformie.

1) Small World CDA – W tajemniczych okolicznościach, sprzed rodzinnego domu, zostaje uprowadzona dziewczynka. Do czego będzie zdolny policjant, prowadzący śledztwo w sprawie?

2) Pitbull .Niebezpieczne kobiety film online – Młode policjantki, „Zuza” i „Jadźka” dołączają do Pitbulla. Dziewczyny oprócz zmagań w życiu prywatnym muszą stawić czoła przestępczemu światu.

3) Pitbull 2021 CDA – Kiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia grupy Pershinga…

Obsada filmu

Dziewczyny z Dubaju cały film
Tytuł oryginalny Dziewczyny z Dubaju
Udostępniono 9

Może Ci się również spodobać:

(1) comment

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny

×