. Obejrzało: 38613 użytkowników

  • Między nami żywiołami
Między nami żywiołami online

Między nami żywiołami online

2023
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis filmu

Film online Między nami żywiołami! Gdzie fantazja z gier spotyka się z rzeczywistością.

Super Mario Bros Film cały film stworzone przez studio Walt Disney Studios, które poniżej pewnego standardu nie schodzi, a standard ma naprawdę wysoki. Zaczęło się od eksperymentów z 3D i filmy jak „Kurczak Mały”, czy „Piorun”. Później  pojawiła się „Księżniczka i żaba” i choć nie zachwyciła całego świata, osobiście dla mnie jest klasykiem. No i raz jeszcze wykonana była klasyczną techniką. Co prawda raczej wyjątkowo, ale od tamtej pory znowu Disney zaczął walić ze wszystkich dział – „Zaplątani”, „Ralph Demolka”. Wrócił Stary dobry Disney… Przynajmniej na pewien okres, bo od „Zwierzogrodu” z 2016 roku nie otrzymaliśmy nic, co przykuło by uwagę na tyle aby być czymś więcej niż pokazem fajerwerków graficznych. Czy „Między nami żywiołami CDA” może być inne?

Między nami żywiołami cały film online

Między nami żywiołami CDA

Film Między nami żywiołami CDA to magiczny świat, w którym bajki żyją i mają się dobrze

Kobieta z wioski opowiada swoją historię o tym, jak zebrała wszystkie te historie od ludzi zwierząt, a ona opowie ci je, abyś mógł je zabrać do domu. W tym magicznym świecie zwierzęta potrafią rozmawiać, a ludzie poznają historie zebrane przez kobietę z małej wioski. Ten film jest pełen magicznych momentów, które podniosą ludzi na duchu.

Poznaj naszych bohaterów świata bajek

Można śmiało powiedzieć, że wszyscy słyszeli o bajkach. To historie pełne magii, tajemniczości i suspensu. Do najsłynniejszych baśniowych bohaterów należą Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Roszpunka i wielu innych. Świat baśni to świat o bogatej historii, sięgającej najwcześniejszych ustnych opowieści ludowych opowiadanych przez ludzi starożytnej Europy. Na całym świecie istnieją różne wariacje tych opowieści, w których niektórzy ludzie wierzą w ich istnienie.

Rzeczywistość jest tam, gdzie magia zaczyna się… i kończy. Obejrzyj cały film Między nami żywiołami już dziś!

W rzeczywistości zaczyna się magia i kończy. Nic nie jest tak naprawdę takie, jak się wydaje. Postanowiliśmy więc pokazać wam, co jest po drugiej stronie rzeczywistości. Film przedstawia narratora, który mówi o tym, że rzeczywistość nie jest tym, czym się wydaje i że są rzeczy, które lepiej pozostawić nieznanym, ale i tak ci pokażą. Między nami żywiołami zobaczysz wszystko, co trzeba wiedzieć o rzeczywistości i o tym, co leży poza nią!

Między nami żywiołami online
Między nami żywiołami online
Między nami żywiołami online
Między nami żywiołami online
Tytuł oryginalny Elemental

Reżyser

Peter Sohn
Reżyser

Obsada

Mamoudou Athie isWade (voice)
Wade (voice)
Leah Lewis isEmber (voice)
Ember (voice)
Udostępniono 1

Może Ci się również spodobać:

Doktor Dolittle
Coco
Kimi no Na wa.
Zabijam gigantów
Epoka lodowcowa: Wielkanocne niespodzianki
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
Abraham Lincoln: Łowca wampirów
Shrek 2
Minionki: Wejście Gru
Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film
Jak wytresować smoka 3
Popiół

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny

×