. Obejrzało: 27603 użytkowników

  • Mortal Kombat
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021AustraliaPG
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis filmu

Mortal Kombat cały film online

Mortal Kombat ta marka znana graczom od ponad 20 lat. Również znana dla tych nieco starszych sympatyków kina akcji.  I to właśnie ci drudzy powinni mieć w najbliższym czasie powody do zadowolenia. Zanosi się na to, że nowy film Mortal Kombat będzie też godny uwagi ze względu na wysoki budżet (wynoszący wg źródeł ponad 100ml dolarów). Nie ma tutaj uciekania od inspiracji właśnie grami i efekty mają być widoczne chociażby w scenach walk. Ostatni zwiastun pokazuje, że faktycznie zanosi się na naprawdę sporą dawkę brutalności i rozlewu krwi. Kategoria wiekowa to oczywiście 18+, szykujcie się na naprawdę krwawy film.Poszukując tego filmu w internecie z pewnością trafisz na strony, które są naszymi podróbkami. Naszym zdaniem lepiej postawić na legalne źródło i mieć pewność że obejrzymy prawie ponad dwugodzinną produkcję, w której znajdziemy elementy znanej nam z wcześniejszych filmów detektywistycznych. W swoich rolach wystąpią znani z innych hollywoodzkich hitów:

Obsada filmu Mortal Kombat:

Mortal Kombat CDA to klimatyczny i naładowany akcją oraz scenami walki film. W dużym uproszczeniu wojownicy z całego świata wyruszają w podróz do świątyni boga błyskawic oraz burzy Raidena, aby przygotować się do krwawego turnieju zwanego jako Mortal Kombat.

Mortal Kombat CDA

Nowy film Mortal Kombat został wyreżyserowany przez Simona McQuoida,  to jego  pierwszy film. Wcześniej pracował z Jamesem Wana (Aquaman, Szybcy i wściekli 7). Według reżysera film ma mieć efektowne i brutalne walki, z których wybrane zakończą się fatality, ciosami kończącymi, z których słynie seria Mortal Kombat. Dobrze znane postacie, których losy się zetną, stoczą pojedynki w specjalnym turnieju, który zadecyduje o losach świata. Fabuła ma być głównie przedstawiana z punktu widzenia stworzonego na potrzeby filmu Cole’a Younga, wojownika MMA. Zostanie on zmuszony do wzięcia udziału w turnieju po tym, jak Shang Tsung, cesarz Pozaświatów, zleca jego zabicie kriomancie znanym jako Sub-Zero (wojownik ninja.)

Fabuła filmu Mortal Kombat online za darmo

Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young nie zdaje sobie sprawy o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera czyli rasy ludu pochodzącego z Pozaświatu (Outworld), mającego zdolność zamrażania – moc lodu (jego największym wrogiem jest Scorpion- wojownik ninja dla którego charakterystyczną bronią jest sznurowy harpun wysuwany z dłoni, raniący i przyciągający przeciwnika. Gdy wykonuje tą technikę przyciągania – krzyczy „Get Over Here!”). W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconą mu przez Jaxa. Wkrótce po namowie Cole trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano. Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

Mortal Kombat

Mortal Kombat
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Tytuł oryginalny Mortal Kombat

Reżyser

Obsada

Lewis Tan isCole Young
Cole Young
Jessica McNamee isSonya Blade
Sonya Blade
Tadanobu Asano isLord Raiden
Lord Raiden
Mehcad Brooks isMajor Jackson 'Jax' Briggs
Major Jackson 'Jax' Briggs
Ludi Lin isLiu Kang
Liu Kang
Ng Chin Han isShang Tsung
Shang Tsung
Joe Taslim isBi-Han / Sub-Zero
Bi-Han / Sub-Zero
Hiroyuki Sanada isHanzo Hasashi / Scorpion
Hanzo Hasashi / Scorpion
Max Huang isKung Lao
Kung Lao
Udostępniono 9

Może Ci się również spodobać:

Psy 3: W imię zasad
Zbuntowana
Księga Ocalenia
Spider-Man: Poprzez Multiwersum
Noe: Wybrany przez Boga
Iluzjonista
Piąta fala
John Wick 3
Spider-Man: Bez drogi do domu cały film
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
Złoto
Zjawa

(3) comments

  • Filipek292021Odpowiedz

    dawne wspomnienai wrócily. spoko napierdalanka 🙂

  • Władek2021Odpowiedz

    efekty i walki na wysokim poziomie. naprawdę udany film

  • MAciej2021Odpowiedz

    fajne się bija w tym filmie

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny

×