. Obejrzało: 20513 użytkowników

  • Na rauszu
Na rauszu

Na rauszu

Sep. 24, 2020Denmark117 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis filmu

Fabuła filmu Na rauszu online z lektorem

Na Rauszu cda–  opowieść o grupie 4 nauczycieli przyjaciół. Na pierwszy rzut oka ludzie szczęśliwi, pełni pasji w swoim zawodzie. A tak naprawdę wydają się całkowicie wypaleni, czują ze nie mają czasu na spełnienie młodzieńczych marzeń. Dal głównego bohatera są to na pewno początki depresji dla innych zapewne tylko kryzys wieku średniego.

Gra aktorska Na rauszu cały film online jest wybitna

Mads Mikkelsen to aktorzyna bardzo nietuzinkowa. Bardzo przystojny i zarazem bardzo utalentowany. Cały ciężar filmu został rzucony na jego barki. I udźwignął to wybitnie. W swojej roli nauczyciela jest bardzo przekonujący. Powiedzieć ze to jego najlepsza rola w życiu to nie powiedzieć nic. Od samego początku filmu porywa swoją emocjonalną rolą każdego widza. Również towarzyszące jemu postacie ładnie zachowują balans pomiędzy grą komediową jak i dramatyczną.

Ocena końcowa Na rauszu Netflix

Wiemy, że film otrzymał Oscara za Najlepszy film międzynarodowy. Na pewno przyczyniła się do tego ostatnia scena która widzowi zapada w pamięć na długo po seansie. Wywołuje ona skrajne emocje ale też zupełnie rożne interpretacje. Mamy tu całkowitą wolność przeplatającą się z radością, nadzieją, ale również obraz nałogu z którego ciężko przecież wyjść.

Na rauszu
Na rauszu
Na rauszu
Na rauszu
Na rauszu
Na rauszu
Na rauszu
Na rauszu
Na rauszu
Na rauszu
Tytuł oryginalny Druk
Ocena IMDb 7.8 głosów
Ocena filmweb 7.8 głosów
Udostępniono 0

Może Ci się również spodobać:

Domek w górach
Okręt
Yip Man 4
Taksówkarz
Manchester by the Sea
LEGO DC: Shazam! Magic and Monsters
2067
Braven
Hudson Hawk
Zimna wojna
Ugotowany
King’s Man: Pierwsza misja

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny

×