. Obejrzało: 2573 użytkowników

  • Watch trailer
  • Wiedźmy
Wiedźmy

Wiedźmy

2020Mexico106 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać film Wiedźmy?

Pod koniec 1967 roku młody osierocony chłopiec zamieszkał ze swoją kochającą babcią w wiejskim mieście Demopolis w stanie Alabama. Gdy chłopiec i jego babcia spotykają zwodniczo efektowne, ale na wskroś diabelskie czarownice, dziewczyna mądrze zabiera go do nadmorskiego kurortu. Niestety, przybywają dokładnie w tym samym czasie, w którym zebrała się wielka czarownica świata. To własnie tytułowe Wiedźmy cały film online.

Film Wiedźmy cały film online:

Wiedźmy film online

Wiedźmy

Wielkie filmy reżysera Roberta Zemeckisa. Czy Wiedźmy cały film jest wielki?

Robert Zemeckis jest reżyserem, który działa w branży od ponad czterech dekad, to naprawdę niezły wyczyn. Jest także scenarzystą, producentem oraz przedewszystkim montażystą filmowym. W tej sekcji omówimy jego pracę jako reżysera i co sprawia, że jego filmy są tak wspaniałe. Zemeckis jest znany z reżyserii Powrotu do przyszłości, Cast Away i wielu innych filmów. Jego filmy zdobyły aż siedem nagród akademickich. Jest także znakomitym producentem, który otrzymał pięć nagród akademii dla najlepszego filmu za swoje produkcje, w tym Cast Away, Forest Gump i The Polar Express.

Najlepsze filmy Roberta Zemeckisa od najgorszego do najlepszego

Robert Zemeckis jest reżyserem doskonale orientującym się w wielu gatunkach, od thrillerów przez dramaty po filmy animowane. W latach 90. współpracował ze Stevenem Spielbergiem i innymi przy niezwykle popularnej serii filmów Powrót do przyszłości oraz napisał i wyreżyserował Kto wrobił królika Rogera? Reżyserował także cieszące się uznaniem krytyków filmy, takie jak Forrest Gump, Contact, The Polar Express i Beowulf.

Wprowadzenie: Co to jest Wiedźmy online?

Najlepsze filmy o czarownicach wszechczasów nie zawsze są tym, czego można oczekiwać od tradycyjnego filmu o czarownicach. Dodaliśmy kilka bardziej nowoczesnych filmów, które lepiej oddają istotę wiedźmy. Słowo „Wiedźmy cały film” może być terminem załadowanym. Były postrzegane jako potężne istoty, które miały większą wiedzę niż moc, dlatego wiele czarownic w filmach jest przedstawianych jako bezbronne, ale wciąż mądre poza ich latami. Każda kultura ma własne wyobrażenie o tym, co tworzy idealny film o czarownicach na podstawie własnych doświadczeń z czarownicami lub na podstawie

Czarownice w historii i folklorze

Uważano również, że posiadają moc latania oraz rzucania urokow na innych ludzi. Słowo „wiedźma” pochodzi od staroangielskiego wicce, które może pochodzić od witan („wiedzieć”). Czary to użycie nadprzyrodzonych mocy, gdy nie ma naukowego wyjaśnienia tego, co się dzieje.

10 najlepszych filmów o czarownicach wszech czasów na Halloween

Bycie czarownicą zawsze było przerażającą rzeczą, ale może to być jeden z najbardziej niezrozumiałych zawodów. Czarownice nie są złe, nie mają programu i to nie one spowodowały całą tragedię na tym świecie. To, czego naprawdę chcą, to spokojne życie wśród ludzi i zwierząt. Filmy o czarownicach to zazwyczaj horrory, które podkreślają ciemność otaczającą czarownice. Badają, co się dzieje, gdy ludzie są prześladowani lub ścigani z powodu swoich przekonań lub praktyk lub z powodu tego, kim są.

Wiedźmy
Wiedźmy
Wiedźmy
Wiedźmy
Wiedźmy
Wiedźmy
Wiedźmy
Wiedźmy
Wiedźmy
Tytuł oryginalny Roald Dahl's The Witches
Ocena IMDb 5.3 34,309 votes
Ocena filmweb 6.5 1,962 votes

Reżyser

Obsada

Anne Hathaway isGrand High Witch
Grand High Witch
Stanley Tucci isMr Stringer
Mr Stringer
Jahzir Bruno isHero Boy
Hero Boy
Chris Rock isOlder Hero (voice)
Older Hero (voice)
Codie-Lei Eastick isBruno Jenkins
Bruno Jenkins
Kristin Chenoweth isDaisy / Mary (voice)
Daisy / Mary (voice)
Brian Bovell isReginald
Reginald
Charles Edwards isMr Jenkins
Mr Jenkins
Morgana Robinson isMrs Jenkins
Mrs Jenkins
Udostępniono 0

Może Ci się również spodobać:

O psie, który wrócił do domu
Avatar 2
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna
Annabelle wraca do domu
Iluzjonista
Ostatnia piosenka
Lighthouse
Poltergeist
Był sobie pies 2
Jack Pogromca Olbrzymów
Piła
Bajkowe Boże Narodzenie

(1) comment

  • Mati212022Odpowiedz

    Chyba już jestem zbyt starą osobą na ten film, mocne 7/10

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny

×