. Obejrzało: 5253 użytkowników

  • Killers of the Flower Moon
Killers of the Flower Moon cały film

Killers of the Flower Moon cały film

2023USA206 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis filmu

Opis fabuły i postaci w filmie Killers of the Flower Moon

„Killers of the Flower Moon cały film” to film oparty na książce Davida Granna o tym samym tytule. Akcja toczy się w latach 20. XX wieku i skupia się na serii tajemniczych morderstw Indian Osagów w Oklahomie, które prowadzą do skomplikowanej śledztwa.  Film ukazuje ich starania, aby odkryć prawdę, wplątanych w korupcję i mroczne sekrety.

Reżyseria i wykonanie

Reżyserem filmu jest Martin Scorsese, który zyskał reputację jako jeden z najwybitniejszych twórców w przemyśle filmowym. Jego umiejętność prowadzenia historii i tworzenia napięcia jest widoczna w „Killers of the Flower Moon”. Scorsese po raz kolejny dostarcza wspaniałych wizualnych i emocjonalnych doświadczeń, które zmuszają widza do refleksji.

Wielką mocą tego filmu są również oszałamiające aktorstwo DiCaprio i De Niro. Obaj są mistrzami swojego fachu i dostarczają niezapomnianych interpretacji swoich postaci. Ich chemia na ekranie jest doskonała, co przyczynia się do głębi i autentyczności filmu.

Scenariusz i tempo narracji filmu Killers of the Flower Moon CDA

Scenariusz „Killers of the Flower Moon” jest dobrze skonstruowany i trzyma widza w napięciu. Historia jest dobrze rozwinięta, a tajemnica wokół morderstw zostaje stopniowo odkrywana, dając widzowi możliwość zgłębienia zawiłości fabuły. Tempo narracji jest odpowiednie, choć w niektórych momentach może się wydawać nieco wolne. Jednak długie ujęcia i precyzyjne kadry Scorsese doskonale oddają atmosferę tamtych czasów.

Wartość artystyczna i przekaz filmu oraz gdzie obejrzeć Killers of the Flower Moon?

„Killers of the Flower Moon” to film o głębokim przekazie społecznym i historycznym. Ukazuje brutalność i korupcję, które dotknęły Indian Osagów w tym okresie. Przedstawia również ważne pytania o niesprawiedliwość i bezprawie, zmuszając widza do zastanowienia się nad kolonializmem i rasizmem. Film stanowi nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale także prowokuje do refleksji na temat niewłaściwości w naszym społeczeństwie. Podsumowując, film „Killers of the Flower Moon” jest doskonale wykonanym i angażującym obrazem, który przyciąga uwagę widza swoją historią i znakomitym aktorstwem. Reżyseria Martina Scorsese i scenariusz wzbudzają napięcie i ciekawość, a tempo narracji umożliwia stopniowe odkrywanie tajemnicy. Film ma również wartość artystyczną i przekazuje ważne społeczne i historyczne przesłanie, dotykając tematów jak niesprawiedliwość, korupcja i kolonializm. „Killers of the Flower Moon” to obraz, który warto zobaczyć zarówno dla rozrywki, jak i dla pogłębienia naszej świadomości społecznej i historycznej.

Killers of the Flower Moon cały film
Killers of the Flower Moon cały film
Killers of the Flower Moon cały film
Killers of the Flower Moon cały film
Killers of the Flower Moon cały film
Killers of the Flower Moon cały film
Tytuł oryginalny Killers of the Flower Moon

Reżyser

Obsada

Leonardo DiCaprio isErnest Burkhart
Ernest Burkhart
Robert De Niro isWilliam Hale
William Hale
Lily Gladstone isMollie Kyle
Mollie Kyle
Jesse Plemons isTom White
Tom White
Tantoo Cardinal isLizzie Q. Kyle
Lizzie Q. Kyle
Cara Jade Myers isAnna Brown
Anna Brown
JaNae Collins isRita Smith
Rita Smith
Jillian Dion isMinnie Smith
Minnie Smith
William Belleau isHenry Roan
Henry Roan
Louis Cancelmi isKelsi Morrison
Kelsi Morrison
Udostępniono 0

Może Ci się również spodobać:

Zaklęci w czasie
Nie tak miało być
Ostatni Gwizdek
Wiki i jej Sekret CDA
Birdman
La Gomera
Wszystkie jasne miejsca
Nie martw się, kochanie cały film
Vabank
Iluzja
Życie Carlita
Kiss and Kill

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny

×