. Obejrzało: 4913 użytkowników

  • Mumie
Mumie

Mumie

Odkryj Nowy Świat2023Spain88 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis filmu

Film online Mumie! Gdzie fantazja spotyka się z rzeczywistością.

Super Mario Bros Film cały film stworzone przez studio Walt Disney Studios, które poniżej pewnego standardu nie schodzi, a standard ma naprawdę wysoki. Zaczęło się od eksperymentów z 3D i filmy jak „Kurczak Mały”, czy „Piorun”. Później  pojawiła się „Księżniczka i żaba” i choć nie zachwyciła całego świata, osobiście dla mnie jest klasykiem. No i raz jeszcze wykonana była klasyczną techniką. Co prawda raczej wyjątkowo, ale od tamtej pory znowu Disney zaczął walić ze wszystkich dział – „Zaplątani”, „Ralph Demolka”. Wrócił Stary dobry Disney… Przynajmniej na pewien okres, bo od „Zwierzogrodu” z 2016 roku nie otrzymaliśmy nic, co przykuło by uwagę na tyle aby być czymś więcej niż pokazem fajerwerków graficznych. Czy „Mumie CDA” może być inne?

Mumie cały film online

Mumie CDA

Film Mumie CDA to magiczny świat, w którym bajki żyją i mają się dobrze

W Egipcie, głęboko pod ziemią, znajduje się liczące sobie 3000 lat miasto mumii. Zgodnie z królewskim rozkazem księżniczka Nefer musi wyjść za mąż za Thuta, ale żadne z tych dwojga się do tego nie pali. Nefer pragnie wolności, a Thut na wszelkie zobowiązania reaguje alergicznie. Przed wolą bogów nie ma jednak ucieczki. Thut będzie musiał ożenić się z Nefer już za siedem dni. Musi też przynieść na ślub starożytny pierścień, który wręczył mu sam faraon.

Poznaj naszych bohaterów świata bajek

Można śmiało powiedzieć, że wszyscy słyszeli o bajkach. To historie pełne magii, tajemniczości i suspensu. Do najsłynniejszych baśniowych bohaterów należą Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Roszpunka i wielu innych. Świat baśni to świat o bogatej historii, sięgającej najwcześniejszych ustnych opowieści ludowych opowiadanych przez ludzi starożytnej Europy. Na całym świecie istnieją różne wariacje tych opowieści, w których niektórzy ludzie wierzą w ich istnienie.

Rzeczywistość jest tam, gdzie magia zaczyna się… i kończy. Obejrzyj cały film Mumie już dziś!

W rzeczywistości zaczyna się magia i kończy. Nic nie jest tak naprawdę takie, jak się wydaje. Postanowiliśmy więc pokazać wam, co jest po drugiej stronie rzeczywistości. Film przedstawia narratora, który mówi o tym, że rzeczywistość nie jest tym, czym się wydaje i że są rzeczy, które lepiej pozostawić nieznanym, ale i tak ci pokażą. W Mumie zobaczysz wszystko, co trzeba wiedzieć o rzeczywistości i o tym, co leży poza nią!

Mumie
Mumie
Mumie
Mumie
Mumie
Mumie
Mumie
Tytuł oryginalny Moomios
Ocena IMDb 7.3 6 votes
Ocena filmweb 2 1 votes

Reżyser

Obsada

Joe Thomas isThut (voice)
Thut (voice)
Eleanor Tomlinson isNefer (voice)
Nefer (voice)
Celia Imrie isMother (voice)
Mother (voice)
Hugh Bonneville isLord Carnaby (voice)
Lord Carnaby (voice)
Sean Bean isPharaoh (voice)
Pharaoh (voice)
Dan Starkey isDanny / Dennys (voice)
Danny / Dennys (voice)
Santiago Winder isSekhem (voice)
Sekhem (voice)
Shakka isEd (voice)
Ed (voice)
Udostępniono 0

Może Ci się również spodobać:

Mroczne cienie
Dawno temu w trawie
Nieśmiertelny III: Mag
Twój Vincent
Auta 3
Sekrety morza
Lighthouse
Rodzina Addamsów
Adwokat diabła
Ghost Rider 2
Zmierzch: Księżyc w nowiu
Opowieść wigilijna

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny

×