. Obejrzało: 9533 użytkowników

  • Ostatniej nocy w Soho
Ostatniej nocy w Soho

Ostatniej nocy w Soho

2021United Kingdom117 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Ostatniej nocy w Soho CDA?

Zafascynowana modą młoda dziewczyna  przenosi się do lat 60. i spotyka swoją idolkę – oszałamiającą początkującą piosenkarkę. Ale Londyn lat 60. nie jest tym, czym się wydaje.

Ostatniej nocy w Soho wychwalany przez krytyków!

Według krytyków ten film jest rewelacją tego roku. To co naprawdę robi wrażenie to połączenie muzyki oraz obrazu. Po raz kolejny reżyser wraz se swoją ekipą robi to fenomenalnie. Naprawdę jest to uczta dla uszów oraz oczów :). Film Ostatniej nocy w Soho online to również idealnie dobrani aktorzy. Począwszy od zapomnianego aktora Terence Stampa po Anya Taylor-Joy. Połączenie dwóch różnych światów oraz dwóch bohaterek z innych epok zostało bardzo dobrze wykonane. Widać, że Wright długo nad tym długo pracował, by to nie były kadry wymuszone, a bardzo naturalne i widowiskowe.

Ostatniej nocy w Soho recenzja

Reżyser filmu Edgar Wright to jeden z twórców który lubi mieszać gatunki (przypomnijmy jego ostatni film Baby Driver). Nowy film robi to samo, Ostatniej nocy w Soho cały film, a nawet lepiej. Tylko że zamiast zobaczyć kino akcji 2021, zobaczymy lata 60 gdzie młoda kobieta marzy by zostać najbardziej znaną projektantką mody w Anglii. Eloise (takie imię nosi główna bohaterka filmu) ma ku temu wszelkie predyspozycje. Ma talent, ale brakuje jej osoby która może ją pokierować. Taką odpowiednia osobą wydaje się być wykładowca na londyńskim uniwersytecie. Początkowo Eloise wprowadza się do akademika, ale nieustające libacje powodują że szuka własnego mieszkania. Odnajduje je w pięknej okolicy Soho. A w tym mieszkaniu znajduje przejście do innego świata, w którym podpatruje młodą piosenkarkę…

Ostatniej nocy w Soho
Ostatniej nocy w Soho
Ostatniej nocy w Soho
Ostatniej nocy w Soho
Ostatniej nocy w Soho
Ostatniej nocy w Soho
Ostatniej nocy w Soho
Ostatniej nocy w Soho
Ostatniej nocy w Soho
Tytuł oryginalny Last Night in Soho
Ocena IMDb 7.4 1,199 votes
Ocena filmweb 7.8 5 votes

Reżyser

Edgar Wright
Reżyser

Obsada

Udostępniono 2

Może Ci się również spodobać:

Czas zemsty
Szalone serce
Resident Evil: Witajcie w Raccoon City
Odwet
Królewna Śnieżka
Zaginiona
Najgorszy człowiek na świecie cały film
American Beauty
Przez moje okno 3: Znów cię widzę
Gęsia Skórka
Do końca
Tajne źródło

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny

×